Aydın Spa

Aydın Spa

Erkeklere yönelik spa terapilerinin amacı ve erkeklerin spa terapilerine nasıl yaklaştıkları, genellikle kadınların spa terapileri ile etkileştiği yoldan farklıdır. Çoğu erkek etkili, uygun maliyetli ve onları canlandırıcı ve genç hissettiren tedaviler ister.

Aydın Spa hizmetlerinin sağlık yararlarına odaklanmak , halkın gergin olmayan kasların, stresin azaltılmasının ve detoksifikasyonun bir cinsiyetle sınırlı olmadığını, ancak herkes için olduğunu göstermenin kesin bir yoludur.

Bu spa tekniklerini erkekler için deneyin:

Aydın Spa,SPA, aydın spa, aydın, spa aydın, AYDIN MASAJ, AYDIN SPA MASAJ, AYDIN MASAJ SPA, MASAJ, SPA SALONU, SPA MERKEZLERİ - AYDIN -, +SPA
Aydın Spa

Yüz

Bir yüz büyük tedavidir onlar spa deneyimi konusunda gergin, özellikle de erkekler ilk denemek için.

Erkekler genellikle yüzlerinde kadınlardan daha az ürün kullanırlar. Bir erkek için yüz bakımı, güneş yanığı sonrası tedavi ya da güneşten korunma olarak tanımlandığında daha etkili olabilir.

Bir yüz bakımı yaşadıklarında, ne kadar rahatlatıcı ve sakinleştirici olabileceğini fark edeceklerdir.

Sauna ve Akarsu Odası

Dönen buhar ve ısı ile dolu bir odadan daha lüks ve canlandırıcı ne olabilir? Saunalar buhar odasından farklıdır çünkü nemli sıcaklığın aksine kuru ısı kullanırlar.

Her ikisi de çeşitli nedenlerle erkekler ile popüler tedavi türleridir.

Buhar ve sauna, Türk hamamlarından Kızılderili buhar odalarına kadar birçok kültürde uzun bir geleneğe sahiptir ve ısı, en iyi kendini beğenmişlik hissi gibi hissedebilir. Bir müşteri tedaviyi ıslah etmek için yeniyse, duyguları son derece çekici buluyor.

Masajlara benzer şekilde, ısı, spor, egzersiz, stresli bir hafta veya kötü bir duruştan kas gerginliğini hafifletir. İyi bir sauna veya buhar odası, derin bir masajdan önce kasları ısıtır ve basıncı daha etkili hale getirir.

Saunalar, kas gevşetme ve kan basıncını düşürmede daha etkilidir, oysa buhar odaları, genel vücut detoksifikasyonuna yardımcı olur.

Ayrıca günümüzde popüler olan, ısı yaratmak için kızılötesi ışık kullanan kızılötesi saunalardır.

Saunadaki ısı, hasarlı doku, kaslar, tendonlar, bağlar ve sinir uçları için iyileşme süresini kısaltacak kadar çeşitli sağlık yararlarına sahiptir .

Isı, kan damarlarının kan dolaşımını ve vazodilatasyonunu, aydın spa masaj nitrik oksitin hızlanmasını ve oksijen alanlarının gerekli alanlara iyileştirilmesini, hücre rejenerasyonuna yardım etmeyi, detoksifikasyonu ve kilo kaybını teşvik etmeyi ve enerji seviyelerini, dayanıklılığı ve zihinsel berraklığı artırabilir.

Vücut Sarma / Çamur Banyosu

Her ne kadar erkekler tipik olarak kadınlarda olduğu gibi yumuşak ve kokulu ciltler konusunda endişe etmese de, zor bir haftalık çalışmanın ardından sağlıklı ve şifa verici bir dokunuş sıklıkla karşımıza çıkıyor.

Paçuli vetiver veya vanilya gibi ferahlatıcı, temiz bir kokuya sahip bir vücut sargısı veya çamur banyosu oraya çarpabilir. Deriye batırılmış bir ürün oluşturabilir ve sarmadan sonra durulanması gerekmez.

Aydın Duş

Bir aydın duş su masajı olarak mükemmel bir tek başına hizmettir. Ürünü yıkamak için çamur banyosu veya vücut sargısından sonra da kullanılabilir.

Duş, bazen hareket edebilen, dolayısıyla su basıncını ayarlayabilen ve spesifik kas gruplarını hedefleyebilen yedi hortum içerir. Hem canlandırıcı hem de rahatlatıcı.

Ayak Banyosu Islatma ve Fırçalama

15 dakikalık bir ıslanma, ayaklardaki bu belirtilerden kurtulabilir ve spada bir güne başlamak veya bitmek için harika bir yoldur. Siz buna rağmen gerginliği ve kuru cildi rahatlatmak için neden bir soyma ovucu eklemeyin ?

El Emmek ve Fırçalayın

Neden ayağa dikkat et ve ellerini görmezden gel? Bir el emmesi, ellerin pürüzlü kenarlarından kurtulmaya ve kuru cilt ve ağrıyı hafifletmeye yardımcı olabilir. Bir ovma cildi peeling eder.

El ve ayaklardaki parafin, cildi ısıtır ve cilde bakım yapar. Bir el ya da ayak ıslatın ve fırçalayın.

Detoks Ayak Banyosu

Bu, daha iyonik bir ayak özel iyonik banyoya batırılır. Aydın Masaj Aktive edildiğinde vücudu detoksifiye eden bir dizi tuz içerir . Tedavi 30 dakika sürmektedir ve kas ve eklem ağrılarını hafifletmeye yardımcı olduğu , bağışıklık sistemini ve lenf sistemini güçlendirdiği ve düzenli olarak yapıldığında dayanıklılık ve enerji seviyelerini artırdığı bilinmektedir .

Kuru fırçalama

Cildi temperli bir vücut fırçayla temizleyerek, yukarı doğru vuruş cildi peeling yapar, ölü deri hücrelerini yok eder, kan ve lenf akışını arttırır ve herhangi bir hizmet için mükemmel bir başlangıçtır.

Fırçalar, çeşitli masaj yumuşak, orta veya tempolu kıllara sahiptir, bu yüzden cilde karşı istenen doku elde edilebilir.

One thought on “Aydın Spa”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir