Aydın Spa Masaj Merkezleri

Aydın Spa Masaj Merkezleri

Kraniosakral Terapi, kafatası ile bel kemiği bölgesinin arasında kalan tüm kemiklerin, sinirlerin, sıvıların veya bağların yer aldığı sistemi dengelemek amacıyla tercih edilen alternatif tıptır. Bu sebeple günümüzde hekimlerce ve kendisini yetiştirmiş masaj salonları tarafından uygulanan bir teknik olarak göz kamaştırmaktadır.

Aydın spa masaj Çoğu zaman bu alanda yaşanan sağlık sıkıntılarının üstesinden gelmek ve yaşamı daha kaliteli bir hale dönüştürebilmek adına Kraniosakral Terapilere ihtiyaç duyulmaktadır. Felç veya benzeri sağlık sıkıntılarının yanı sıra darbe alımı, stresli yaşam veya kalıcı bir fiziksel sendromun ortadan kaldırılması amacı ile bu masaj tiplerine yönelim artmaktadır.

Aydın Spa Masaj Merkezleri, masaj, spa, aydın masaj salonu, aydın masaj salonları, spa masaj aydın, spa aydın, spa merkezleri aydın, aydın spa merkezi, aydın masaj salonları, masaj salonları, aydın
Aydın Spa Masaj Merkezleri

Kraniosakral Terapi Aydın’da Uygulanıyor Mu?

Evet. Kraniosakral Terapi Aydın’da uygulanan bir teknik olarak bilinmektedir. Kafatası ile bel kemiği arasında ki uzuv, bütün sırtı kapsamakta ve vücudun tüm damarlarının, sinirlerinin bu alandan geçtiği bilinmektedir. Bu yüzden insanların zaman zaman strese bağlı bel ve sırt ağrıları gözlemlenebilmektedir. Bu terapi türüyle;

Sinir dokularının yumuşatılması amaçlanır. Doğru dokunuşlar ile sinirler rahatlatılır ve bu sayede masaj istenilen çalışmaları öne çıkartabilir.
Sıvı ve bağların dengesinin kurulmasıyla beraber sağlıklı bir yaşam pozisyonu oluşturulur.
Aynı zamanda kemiklerde yaşanan yanlış kaynama, eğiklik veya benzeri durumlar için tercih edilir.

kraniosakral terapi aydın

Kraniosakral Terapi, Türkiye genelinde ki birçok hastane ve masaj salonu tarafından uygulansa da, aslen bu işi sadece kendisini geliştirmiş kişilere yöneltmelisiniz. İlk olarak Amerika ve Uzakdoğu bölgesinin ortak çalışması ile öne çıkartılan bu alternatif tıp, sadece özel yağlar ile uygulanacak bir tedavi sonrasında kesin sonuçlar almanızı sağlamaktadır.

Kraniosakral Terapi Kaç Seans Sürmektedir?

Spa masaj merkezleri Kraniosakral Terapinin kaç seans süreceği tamamen hastanın durumu ile orantılıdır. Bu durumda tek seans sürebilirken, bazı kişiler için 6-8 seans sonrasında kesin sonuçlar alındığı bilinmektedir. Ortalama 4 farklı kademe ile ele alınır ve son kademe de, kişinin %100 rahatlaması hedeflenir. İlk seans itibariyle işiniz bitmese dahi, ikinci seansa kadar aynı bölgede yaşadığınız ağrılar 10 katına kadar hafifleyecektir.

kraniosakral terapi uygulayan masözler

Kemik eğikliği gibi durumlara bağlı olarak da tercih edilen bu masaj hizmetleri, Türkiye’de çok fazla yaşanan bu sıkıntı sebebiyle masaj türünün yaygınlaşmasına neden olmuştur. Baskılar orta şiddette olmakta ve buna bağlı olarak yumuşak travmaların, zamanla daha sert travmalara yer bıraktığı bilinmektedir. Kraniosakral Terapi ile istenilen sonuçları elde etmek ve yaşam kalitenizi çok daha ileri kapsamlara çekmek tamamıyla sizlerin elindedir.

Kraniosakral Terapilerde Web Sitemizden Yardım Alın

Kraniosakral Terapi konularına ilişkin günlük olarak en yeni ilan paylaşımlarını sunmaktan geri kalmıyoruz. Bu sayede tam olarak istediğiniz bir masaj hizmetinden faydalanma durumu söz konusudur. Onlarca farklı ilan içerisinden herhangi birisini seçmek ve buna ilişkin olarak masaj türlerinden faydalanmak isteyenlere %100 memnun kalacakları bir çalışmayı sunmaktayız. Türkiye’de ki kitlelerin taleplerine yön kazandırabilmek ve bu alanda üst düzey çalışmalardan faydalanmalarını sağlamak adına aktif çalışmalarımızı öne çıkartıyoruz. En yeni ilan paylaşımları ile alternatif tıp biliminin önemli bir yan dalı olan elle iyileştirme süreçlerinden faydalanabileceksiniz. Tüm Aydın ilçe ve mahallelerine özel yaptığımız bu çalışmalar ile elverişli bir hizmetin kapılarını aralamak mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir