Aydın Masaj Salonlar

Aydın Masaj Salonlar

Aydın Masaj Salonlar,aydın masaj salonlar, masaj salonları, salonlar, masaj aydın, aydın masaj salonu,aydın masaj, masaj salonlar aydın, masaj salonu aydın, masaj salonları aydın,masöz, aydın masöz, masöz aydın, masöz bayan, bayan - AYDIN
Aydın Masaj Salonlar

Spa masaj salonları en güzel salonların, Ucuz masaj hizmetlerini ve uygun hamam sauna ve yüzme havuzu gibi farklı detaylarla ekstra masaj hizmetlerini sunarak seçme şansınızı arttırıyor. Konusunda uzman masaj personellerinin tüm MASAJ  salonlar gerçek masaj uzmanları ile spa merkezlerinin süper etkili tuz odası sizleri vücuttaki toksinlerden arındırarak masaj konusundaki en deneyimli kadrosuyla köpüklü masaj, seansından yararlanmanızı sağlamakta olup memnuniyetinizi ön planda tutmaktadır.

DERİN DOKU / HATIRLATMA MASAJI
Bu, tetik noktaları ve problem alanlarına ilave odaklanan bir terapötik masajdır. Ağrıyı hafifletmek ve iyileşmeyi hızlandırmak için sıkı kasların ve gerginlik bölgelerinin gevşek olmasına yardımcı olur. Bu masaj, sporla ilgili durumları veya kronik stres veya diğer fiziksel sorunlarla ilgili sorunları çözmek için tasarlanmıştır.

RAHATLAMA MASAJI
Gerginlik rahatlatmak ve toplam vücut gevşeme ile sinirleri yatıştırır. Uzman masaj terapistlerimiz, sağlığınızı hissetmenize yardımcı olacak ve stres düzeyinizi azaltacaktır. Bu geleneksel İsveç tarzı masaj, dolaşımını teşvik etmek ve kasları gevşetmek için tasarlanmıştır.

REFLEKSOLOJİ
Antik Çin refleksoloji pratiği, ayaklara odaklanan manuel terapi, ağrıyı hafifletebilir ve modern bütünsel bir terapi olarak etkili bir şekilde stres atabilir.
* Toplamda 10 TL almak için herhangi bir masaj ile bir refleksoloji var!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir