Aydın Masaj Fırsatları

Aydın Masaj Fırsatları, masaj fırsatları, masaj, fırsat, aydın fırsat, aydın masaj fırsat
Aydın Masaj Fırsatları

Aydın Masaj Fırsatları, Masaj salonu aydın’da pek çok Tatil kartına yerleştirilen bir masaj hediye sertifikası alçakgönüllü görünebilir, ancak bu hediyenin etkileri güçlü olacaktır.

İnsanlar stres rahatlama, ağrıyı hafifletme ve rahatlama için masaj yaparlar ve masaj hemen hemen herkes için uygundur sağlıklı yetişkinlerden yaşlılara ve hamile kadınlardan sporculara kadar. Aydın Masaj terapisi aynı zamanda kanser, fibromiyalji ve artrit gibi rahatsızlıklarla yaşayan insanlar için de güvenli ve faydalıdır.

Bu yüzden hediye listenizdeki insanlara masaj yaptırmak, bu tatil sezonunu anlamlandırır. Düzenli masaj müşterileri neyi sabırsızlıkla bekleyeceğini bilemez ve hiç masaj yapmamış biri için hediye sertifikası ilk seansını daha erişilebilir hale getirebilir.

İşte size masaj fırsatları hediye listesinin en üstünde olmanın dört nedeni, masaj ve vücut çalışmalarına yönelik önerilerin yanı sıra arkadaşlara, iş arkadaşlarınıza ve ailenize sunmanın dört nedeni:

1. Stres Rahatlama Hediye
Tatiller aile, arkadaşlar, eğlence, yemek ve çılgınlıkla dolu olabilir. Hediye satın alma, aşırı yeme ve seyahat, herhangi bir Deniz’ı yorgun ve stresli hissettirebilir. Fırsatların Masaj en iyi tatil hediyesini yapar, çünkü sinir sistemini yatıştırır ve tatil çılgınlığından kurtulmak için bir vaha sağlar.

Üç çeşit masaj hediye:

 • İsveç masajı : İnme, yoğurma, perküsyon, titreşim ve sürtünme gibi vuruşları kullanan en iyi bilinen masaj türüdür.

 

 • Ayurveda masajı: Bu güçlü masaj, büyük miktarda ılık yağ kullanır ve geleneksel Hint detoksifikasyon ve gençleştirme programının bir parçasıdır.

 

 • Taş masajı: Enerji dengelemesi ve gevşeme tepkisine katkıda bulunan şımarık hissi için vücuda ısıtılmış veya soğutulmuş taşlar yerleştirilir.

 

2. Ağrı Giderme Hediye
Noel ışıklarından Aydın mumlarını bodrumdan kazmaya kadar, bayramın dekorasyon aktiviteleri zorlanma, burkulma ve ağrıya neden olabilir. Masaj en iyi tatil hediyesini yapar, çünkü dolaşımını arttırarak, esnekliği geliştirerek ve kırışıklıkları ve kaslardan sıkışık noktalar bırakarak ağrı ve sertliği giderir.

Üç çeşit masaj hediye:

 • Acupressure: Vücuttaki meridyenlerin parmaklarını, başparmaklarını veya avuçlarını elle hareket ettirmek ve dengeyi ve sağlığı sağlaması için vücudun meridyenleri boyunca noktaların bastırılmasını içeren bir Asya terapisi .

 

 • Spor masajı: Bu seansta, fasiyal direnç yönünde basınç uygulayarak bağ dokusunu etkileyen miyofasyal salınım gibi teknikler yer alacaktır.

 

 • Refleksoloji: Vücuttaki sistemlere ve organlara karşılık gelen ayaklarda, ellerde veya kulaklarda bastırma noktaları gerektiren bir sistemdir.

 

 

3. Aydın’da Yükseltilmiş Ruhların Hediyesi
Bayramlar her zaman neşeli değiller; Kerem kutlamasının ortasında bile aile çatışması, keder ve diğer duygudurum duyguları ortaya çıkabilir. Masaj ruh halini artırabileceğinden en iyi tatil hediyesini yapar. İyi hissettirici hormon olan oksitosin salınımı, serotonin ve dopamin salınımı sırasında masaj sırasında artar.

Aydın – Üç çeşit masaj hediye:

 • Kraniosakral tedavi : Bu hafif dokunuşlu modalite, beyin ve omurilik etrafındaki zarlardaki kısıtlamaları serbest bırakmak için yumuşak, yumuşak doku tekniklerini kullanır.

 

 • Reiki: Uygulayıcıdan alıcıya şifa enerjisini iletmek için vücut dışı el yerleştirmelerini kullanan enerjik bir iyileştirme sistemi.

 

 • Geriatrik masaj: Bu seans, eklem ağrısı veya hassas cilt ile ilgili konularda bir seansa ulaşabilen yaşlı insanlara güvenli uygulama için modifiye edilmiş masaj teknikleri içerecektir.

 

 

4. Aydın Masaj’da  Kolaylık Hediye
Kendinize süper basit bir satın alma hediyesi verin. Masaj, en iyi tatil hediyesini yapar, çünkü profesyonel masaj terapistleri, kişisel satış, web sitesi veya Facebook sayfası aracılığıyla satış için hediye sertifikası sunar. Şimdi ya da son dakikadan satın alsanız da, masaj hediyeniz bu tatil sezonunda verdiğiniz en kolay hediye olacaktır – ve en çok takdir edilenler.

Üç çeşit aydın masaj hediye:

 • Ashiatsu Oryantal Bar Terapisi : Ashiatsu uygulayıcısı, vücut ağırlığını ve ayak basıncını kullanır, tepedeki tahta çubuklarla desteklenirken, uzanmakta olan bir istemcide.

 

 • Hamilelik masajı: Bu seansta hamile hastalara güvenli uygulama için modifiye edilmiş masaj teknikleri yer alacak.

 

 • Facelift masajı : Bu seans, yüz ve boyun cildi sıkılaştırmak, yüz hatlarını rahatlatmak, kan ve oksijeni harekete geçirmek ve toksinleri serbest bırakmak için lenfatik drenaj strokları gerektirebilir. Tedavi ayrıca sıcak havlu sargıları ve yağları da içerebilir.

 

Aydın Masaj Fırsatları Listenizdeki hemen hemen herkes bu tatil sezonunda masaj terapisinin armağanını takdir edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir