Çine Masaj Salonu | Çine Masaj

9Haz - by aydinmasaj - 0 - In Çine Masaj Salonları

Çine Masaj Salonu | Çine Masaj

Çine Masaj Salonları,Çine Masaj Salonu | Çine Masaj, masaj, masaj salonu, masaj salonları, çine masaj salonu, çine masaj, çine masaj salonları, salonu, masöz, salonları, bayan, çine, aydın
Çine Masaj Salonu

Çine masaj alıştırma, hepimizin bildiği gibi, hayati derecede önemlidir, ancak her antrenmandan en iyisini elde edebilmek için bazen biraz dış yardıma ihtiyaç duyulmaktadır. Bir spor masajı, yaralanma olasılığını azaltacak ve spor salonuna yaptığınız her ziyaretten daha fazla yararlanmanıza yardımcı olacak popüler bir fizyoterapi türüdür. Sizi daha esnek hale getirecek, şişmeyi azaltacak ve dolaşımınızı iyileştirecektir – bunların hepsi, doğal olarak, antrenmandan sonra vücudunuzun iyileşmesine yardımcı olacaktır.

Bununla birlikte, bir spor masajı almanız gerektiği zaman tam olarak belli olmayabilir. Performansı arttırmak için ya da ondan sonra toparlanmanıza yardımcı olmak için bir egzersiz yapmadan önce en iyi şekilde konuşlandırılıyorlar mı? Doğru cevap, masajdan nasıl çıkacağınıza bağlı olacaktır. Peki, spor masajı ne zaman kullanılır?

Neden bir egzersizden önce bir spor masajı alsın?
Egzersiz öncesi bir masajın amacı, endorfin üretimini teşvik etmek ve vücudunuzu konfor bölgesinden dışarı itmeden önce gerginliği azaltmak olmalıdır. Bu tür bir masaj düzgün bir şekilde yapıldığında sizi harika hissettirecek – ve böylece koşu bandını (veya çömelme rafını veya tırmanma duvarı) kolaylıkla halledebileceksiniz.

Tabii ki, bazı masajlar yorucu olabilir, bu bir egzersiz yapmadan önce ne istediğinizin tam tersidir! Masada otuz dakikadan fazla zaman geçirin ve büyük olasılıkla paramparça olacaksınız. Aynısı, derin doku çalışması için de geçerlidir, Tavsiye olarak çünkü performansı etkileyecek geçici ağrıya sebep olabilir. Bu nedenle, egzersiz öncesi masajınızın düşük yoğunlukta olmasını istersiniz, böylece kasları gevşetmek yerine kasları gevşetir.

Neden egzersiz yaptıktan sonra spor masajı alsın?
Buna karşılık, bir antrenman sonrası masaj, ağrı ve iltihaplanmayı azaltmaya ve tam esnekliği geri kazandırmaya odaklanacaktır. Tecrübeli direniş eğitmenleri, bir antrenman yaptıkları ve ertesi gün yürüyemeyecekleri deneyimlere sahipler! Masaj Fiyatları, genel olarak değil, en çok uyguladığınız spesifik kaslarda çalışarak hedeflenmelidir. Deneyimli bir terapist, hangi alanlara odaklanacağını tam olarak bilir.

Bu tür bir masajdan en iyi şekilde yararlanabilmek için masada daha uzun süre yatmanız gerekecek. Çine Masaj Salonu bir saat ya da öylesine genellikle bu derin-kaslı kaslara ulaşmak, dolaşımını arttırmak ve saydığı yerde toksisiteyi ortadan kaldırmak için çağrılır.

Öyleyse bir antrenmandan ne kadar kısa bir süre sonra bir spor masajı almalıyız? İstediğiniz etki için antrenmanınızdan yaklaşık 48 saat sonra var.

Ne zaman bir spor masajı yaptırmalıyım?
Bu yaptığınız egzersize bağlı. Öte yandan hafif egzersiz yapıyorsanız, o zaman ayda bir seans muhtemelen yeterlidir. Ağır egzersiz yapan kişiler onları daha sık düşünebilirler.

Bir yaralanmadan – ve özellikle daha uzun süreli, zayıflatıcı bir yaralanmadan – iyileşiyorsanız, daha sık yapılan masajlar iyileşmeyi kolaylaştırabilir. Fiziksel olarak egzersiz yapamıyorsanız, bir spor masajı kan akışını teşvik etmek ve hareket aralığınızı aşamalı olarak arttırmak için bir yol sağlayabilir. Düzenli masajlar herhangi bir besin takviyesi kadar etkilidir!

Büyük olaylardan ne haber?
Büyük bir dayanıklılık müsabakasında yarışma gelecekte olacaksa, bir spor masajı size bir avantaj getirebilir.

Bunu okuyorsan, bir maratondan önce ne zaman spor masajı yapılacağını merak ediyor olabilirsiniz. Çine Spa merkezleri Cevap, vücudunuzun bir masajdan ne kadar çabuk iyileşebileceğine bağlı olacaktır. Bu herkes için biraz farklı.

Sadece büyük bir yarıştan önce masaj yaptırmak eğer zaten düzenli olarak onları. Bu şekilde vücudunuzun iyileşmesi için gereken süreyi bilmeniz gerekir ve buna göre plan yapabilirsiniz.

Spor masajları benim için mi?
İnsan performansının en uç noktasında, ekstra bir günlük eğitim tüm farklılığı yaratabilir – ancak geçim şartlarının uçtan uca koşullara bağlı olmadığına bağlı olan bizler?

Eğer herhangi bir egzersiz yapıyorsanız, o zaman ara sıra bir spor masajından faydalanabilirsiniz. Parkta ara sıra yürüyüş ya da spor salonunda haftada bir seans olsun, bu deneyimden en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olur. Aynı şey, her gün fiziksel olarak zorlu emek sarf eden insanlar için de geçerlidir. Her haftanın sonunda kaslarınızın ağrılı ve sert olduğunu fark ederseniz, bunu düşünün. Vücudunuza uygun bir masaj programı tasarlayabilecek, Masaj Salonları, Çine’de fitness hedeflerinizi destekleyecek ve kendinizi harika hissettireceklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir