Aydın Hamam Sauna Masaj Salonu

Aydın Hamam Sauna Masaj Salonu

Hamam Sauna Masaj, Aydın spa Mineral banyo ya da baleneoterapi, birçok kaplıcada kullanımda popüler bir tedavi yöntemidir ve fibromiyalji hastalarına fayda sağladığını ve genel bir popülasyonda gevşemeyi etkilediği bulunmuştur .

Bu çalışma için, Türkiye‘deki araştırmacılar, fibromiyalji tedavisinde balneoterapinin etkinliğini belirlemek için yola koyulmuştur. Balneoterapinin depresyon azaldığını, hassas nokta duyarlılığını artırdığını ve ağrı şiddetini azalttığını bulmuşlardır.

 Aydın Hamam Sauna Masaj Salonu, hamam, sauna, hamam sauna, hamam masaj, sauna masaj, sauna aydın, aydın hamam, aydın spa sauna, aydın masaj hamam, aydın hamam masaj salonu, aydında hamam
Aydın Hamam Sauna Masaj Salonu

Bu tek kör, randomize kontrollü klinik çalışmada, farmakolojik tedavi altında fibromiyaljili 50 kadın, www.aydinmasaj.com’da yayınlanan bir bildiri doğrultusunda, balneoterapiye (25) veya kontrol grubuna (25) rasgele ayrıldı . Balneoterapi grubundaki hastalar Tuzla Spa Merkezi’nde iki hafta boyunca her gün iki termomineral su banyosu aldı. Kontrol grubundaki hastalar medikal tedavi ve rutin günlük yaşama devam etti.

Çalışma kollarına kör olan bir araştırmacı, hastaları değerlendirdi. Tüm hastalar dört kez değerlendirildi; Çalışmanın başlangıcında, ikinci hafta sonunda, balneoterapiden sonraki ilk ay ve üçüncü ay, soyutlara göre. Çalışmanın sonuç ölçümleri ağrı şiddeti, Fibromiyalji Etki Anketi, Beck Depresyon Ölçeği, hastanın global değerlendirmesi, araştırmacının global değerlendirmesi, SF-36 skorları ve ihale noktası sayısıdır.

Ağrı şiddeti, Fibromiyalji Etki Anketi, Beck Depresyon Envanteri, hastanın global değerlendirmesi, araştırmacının global değerlendirme puanları ve kontrol grubuna göre ihale noktası sayımı açısından tedavi süresinin sonunda balneoterapinin üstün olduğu bulunmuştur. soyut. Balneoterapinin üstünlüğü, Beck Depresyon Envanteri skoru ve araştırmacının global değerlendirme skoru hariç üçüncü aya kadar sürdü.

Tatillerin stresi sana zarar veriyor mu? Yoğun bir tedavi döneminde, Dünya Terapötikler Denize Sıçrama Hamamı ile rahatlamak için biraz zaman ayırın.

Bu anti-stres banyo tuzları ile zihin ve vücut sakinleştirin. Aromaterapötik lavanta yağı, papatya, biberiye ve nane aklını yatıştırır, deniz tuzları ise acıyı ve sertliği azaltır.

Aromaterapi Huzur Denizi Anti-Stres Banyosu, normal deniz suyuna göre daha yüksek konsantrasyonda bromür, kalsiyum, magnezyum, potasyum ve fosfor açısından zengin Ölü Deniz’den gelen saf deniz tuzları içerir. Saf konsantre deniz tuzu bazıyla özel olarak formüle edilen bu tedavi, banyo suyunu gergin kasları gevşeten ve ağrıyan eklemleri rahatlatan eser elementlerle dolu mineral bakımından zengin bir iksir haline dönüşür.

Akıl-vücut-güzellik bağlantısına ilham veren sertifikalı bir organik vücut bakım şirketi olan Aydın Hamam Sauna Masaj Salonu , üç yeni ürün piyasaya sürdü.

Zihin Vücudu Güzellik Niyeti: Uyanık (10 TL; 15 dakika)

Cadı ela özü içinde harmanlanmış biberiye, nane ve okaliptüs radiata esansiyel yağları ile yapılan ferahlatıcı ve arındırıcı koku giderici sprey. Antrenmandan sonra yoga matınızı aşağı indirin ve kollar ve diğer alanlar için bir deodorant olarak kullanın. Metro ve uçak gezintilerinden sonra veya bilgisayar masaüstlerini paylaştıktan sonra mikropları elden arındırmak için bir temizleme spreyi olarak da harika. Bu sprey alkol içermez; Bununla birlikte, cadı hazel çıkarımında kullanılan, eser miktarda cilt ve paspaslarda son derece hassas olan bir miktar alkol vardır. Tüm bileşenler organik olarak sertifikalıdır ve tüm katkı maddelerinden veya toksik kalıntılardan arındırılmıştır.

Zihin Vücudu Güzellik Niyeti: Ruhu beslemek (32 TL; 40 dakika)

Doğal olarak en şaşırtıcı yağlar ile yapılan derin tatlı bir vücut nemlendirici yağ. Sarhoş edici aroma, tatlı portakal, atlas sedir ağacı ve ylang ylang’ın vazgeçilmez bir karışımıdır. Bu, bize derin bir huzur ve neşe hissi veren, kalp enerjimizi besleyen, böylece hayal etmeye, yaratmaya ve sevmeye ilham verdiğimiz bir aromatik kombinasyon. Baz yağlar organik jojoba yağı, hindistancevizi yağı ve çayır kökü çekirdeği yağı içerir. Kombine edildiğinde bu yağların üçünün de cilde inanılmaz bir iyileşme etkisi vardır; Hücresel sağlığı ve gücü arttırırken, yağlı bir kaplama bırakmadan derin bir şekilde yumuşatır ve korurlar. Aslında, jojoba yağı ve hindistancevizi yağı, derhal vücudumuzun kendi iyileştirici özellikleriyle sinerjik olarak çalışan ciltte çok çabuk emer. Ayrıca, jojoba, hindistancevizi ve çayır sosu tohumu yağı, doğanın en kararlı somun ve tohum yağlarından bazılarıdır. Bu vücut yağı tüm koruyucu maddelerden arındırılmıştır. Tüm malzemeler hazır olduğunda organik sertifikalıdır

Zihin Vücut Güzellik Niyeti: Sessiz (30 TL)

Meditasyon banyo tuzları küvette meditasyon yapmak isteyenler içindir. Suya daldırma, bize düşünmek ve kendini yansıtmak için harika bir fırsat sunabilir. Sıcak tuzlu suların ve yağların temiz ve toprak aromasının birleşimi, bizi rahatlamak ve iyi hissetmek için ilham veriyor. Tuzların bu karışımı bizi çok rahatlatıyor ve bizi rahat ve rahat hissettiriyor. Bu üründeki esansiyel yağların tümü, meditasyonu derinleştirmek ve öz yansımayı teşvik etmek için geleneksel olarak kullanılan bitkilerden elde edilir. Malzemeler, İsrail’den ölü deniz tuzlarına ve Utah’dan kırmızı tuzlara ve beyaz çayı içine harmanlanmış buhur, sedir ağacı ve ahşabın otları ve uçucu yağlarını içerir.

Zihin Vücudu Güzellik Niyeti: Gidelim (30 TL)

Detoks banyosu tuzları serbest bırakmamıza ve gitmemize yardımcı olur. Boğaz kaslarını, öfkeli hisleri, stresli bir hafta geçirin. Kendinizi huzurlu ve güvensiz hissetmeye dönün. Malzemeler arasında, greyfurt, limon, selvi, rezene, zencefil kökü, gül sardunyası ve İsrail’den ölü deniz tuzları ile Utah’dan gelen kırmızı tuzlar ve beyaz çay gibi harmanlanmış ardıç meyveleri otları ve esansiyel yağları bulunur. Bu eşsiz karışım bedenimizi ve zihnimizi, günlük öğütümüzün kavramasını gevşetmeye ve ruhlarımızın akmasına izin vermeye teşvik eder.

Zihin Vücudu Güzellik Niyeti: Denge (30 TL)

Kız Balsamından esinlenen, Kız Banyo Tuzları, hormonal duygudurum değişikliklerine meydan okuyan tüm kadınlar içindir. Uçucu yağların eşsiz kombinasyonu Kız Balsamı’ndaki karışımla aynıdır ve yaşam döngüsünün her aşamasında kadınlara büyük rahatlama ve rahatlık sağlar. Bu toprak ve ısınma banyosunun ana niyeti, krampları hafifletmeye ve ruh hallerini hafifletmeye yardımcı olmakla birlikte, aynı zamanda cildi derinlemesine rahatlatıcı ve besler. Malzemeler arasında, İsrail’den gelen ölü deniz tuzlarına ve Utah’dan kırmızı tuzlara ve chrysthamum çayı içine karışmış, kuru otların, gül sardunusunun, zencefil kökü ve karabiberin organik bitkileri ve uçucu yağları bu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir